flaga polski flaga wielkiej brytanii flaga niemiec

Nowa linia etykiet LABELS48h

Nowa linia etykiet LABELS 48h. Unikalne wzornictwo i szybka realizacja zamówień

Standardowe rozwiązania to dla Ciebie za mało? Nowa linia etykiet LABELS 48h składa się z 10 innowacyjnych etykiet booklet. Stworzyliśmy propozycje wyróżniające się unikalnym wzornictwem, zgodnym z najnowszymi trendami w sztuce użytkowej. To produkt najwyżej jakości łączący w sobie dobry design oraz elementy praktyczne. W porównaniu z tradycyjnymi etykietami samoprzylepnymi LABELS 48h wyróżniają się oryginalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, wykończeniowymi oraz funkcjonalnymi. Tworząc je kierowaliśmy się doświadczeniami w pracy z naszymi klientami i tym z jakimi potrzebami się do nas zgłaszają.

W tej linii produktów proponujemy specjalnie zaprojektowane sposoby otwierania etykiet oraz nowe kształty języków. Specjalna konstrukcja zapewnia lepszą dostępność dla osób niedowidzących, niewidomych, czy o ograniczonej sprawności. Zastosowany sposób cięcia pojedynczych etykiet uławia umieszczenie ich na opakowaniach okrągłych lub w kształcie walca. Solidny klej dobrze trzyma się każdej powierzchni, nie ma więc ryzyka, że etykieta zacznie odchodzić w trakcie transportu. W naszych projektach dbamy również o środowisko dlatego proponujemy recyklingowane etykiety, których materiał łatwo jest użyć ponownie.

labels48h
motyw

Cechy nowej linii etykiet LABELS48h

Gotowe w 48 godzin!

Nowa linia etykiet booklet LABELS48h cechuje się skróconym do 48 godzin czasem produkcji, dzięki:

  • nowej technologii druku,
  • szybkiej produkcji offsetowych form drukarskich w zakładzie Multicolor,
  • technologii zautomatyzowanego sztancowania,
  • zautomatyzowanej kontroli jakości etykiet booklet.

Krótkie serie w atrakcyjnych cenach

Nowa linia etykiet booklet LABELS48h to możliwość produkcji krótkich serii do 5000 sztuk - przy utrzymaniu atrakcyjnych cen charakterystycznych dla dużych serii. Dzięki nowym technologii produkcji zoptymalizowaliśmy koszt jednostkowy produkcji.


Wysoka jakość druku

Wszystkie części etykiety, zarówno baza jak i insert są drukowane w tej samej technologii - offsetowo, dzięki czemu rozdzielczość druku jest bardzo wysoka i jednorodna dla całego produktu, co gwarantuje doskonałą czytelność informacji zawartej na etykietach.


Ekspresowa personalizacja i projekt

Każdy z 10-ciu nowych wzorów etykiet udostępniony jest w postaci edytowalnych plików graficznych, dostępnych darmowo do pobrania ze strony internetowej sklep.multicolordrukarnia.pl i labels48h.com. Każdy z wzorów nowych etykiet może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta przez dział graficzny Multicolor do szczegółowej specyfikacji zamówienia.


Zmienne znakowanie i dodatkowe zabezpieczenia

W nowej linii wzorniczej etykiet LABELS48H wprowadziliśmy wzory oferujące możliwość zmiennego znakowania z wykorzystaniem przemysłowych technologii znakowania. Dodatkowo oferujemy również inne rozwiązania chroniące przed nieupoważnionym otwarciem etykiety czy podróbkami.


Ekologia

Wszystkie etykiety z linii LABELS48H cechują się większą przyjaznością dla środowiska dzięki zastąpieniu w procesie technologicznym fleksodruku - drukiem offsetowym. Ponadto wybrane wzory etykiet cechują się ułatwionym recyklingiem dzięki wykonaniu w całości z jednego materiału.


Gwarancja jakości Multicolor

Zautomatyzowana kontrola jakości nowej linii produktów LABELS48H umożliwia szybkie, a jednocześnie niezawodne wykrywanie wad produktu, co jest niezwykle istotne dla skrócenia czasu produkcji jak i zagwarantowania najwyższej jakości naszych etykiet.

Pełen asortyment etykiet znajdziesz w naszym sklepie

01_Easy Grip - etykieta dostępna z powiększonym, łatwym do uchwycenia językiem. Duży język ułatwia ergonomiczne odklejanie i przyklejanie osobom o ograniczonej sprawności rąk lub pracującym w rękawicach.

02_Vision Plus - etykieta dostępna o zwiększonej czytelności dzięki zastosowaniu kontrastowej żółto-czarnej kolorystyki oraz wypukłych oznakowaniach i napisach w alfabecie Braille’a.

03_Perforated - etykieta z perforacją umożliwiająca jej oderwanie i zachowanie. Po wyrwaniu insertu na opakowaniu pozostaje trwale przyklejona baza etykiety.

04_ Serial Sticker - etykieta bookletowa posiadająca dodatkową nalepkę z numerem i kodem. Dodatkowa nalepka to dwuwarstwowy “peel off” - po zerwaniu wierzchniej warstwy nalepki na etykiecie pozostaje na trwale przyklejona warstwa bazowa nalepki

05_Fluo - etykieta o podwyższonej widoczności, dzięki zastosowaniu farb fluorescencyjnych, odblaskowych lub luminescencyjnych. Przydatna gdy trzeba zachować podwyższoną ostrożność.

06_ Booklet 360 - etykieta dostosowana do aplikacji na opakowania w kształcie walca - “booklet otwarty”.

07_Eco Pap - etykieta ekologiczna wykonana w całości z papieru. Nadaje się w całości do łatwego recyklingu.

08_Eco PP/PE - etykieta ekologiczna wykonana w całości z PP lub PE. Nadaje się w całości do łatwego recyklingu.

09_Code - etykieta ze stałym lub zmiennym kodem QR lub innym kodem producenta

10_Safe Code - etykieta z zabezpieczeniami w postaci zmiennego kodu ukrytego pod zdrapką oraz odrywanego paska, który w momencie pierwszego otwarcia etykiety ulega częściowemu zniszczeniu


Do pobrania

Katalog LABELS48h-PL Katalog LABELS48h-EN