flaga polski flaga wielkiej brytanii flaga niemiec

Etykiety samoprzylepne. Prosty sposób na oznaczanie

Etykiety samoprzylepne wydrukowane na arkuszu papieru lub zwijanej rolce to wygodna forma oznaczania różnorodnych przedmiotów i produktów. Sięgają po nie zarówno producenci, jak i osoby prywatne. Na kawałku folii o dowolnym kształcie i rozmiarze można umieścić logo, element graficzny lub wybrane hasło. Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości druk, możesz zamówić etykiety fleksograficzne. Ten rodzaj techniki poligraficznej sprawdzi się, gdy zależy Ci na tym, aby etykieta prezentowała się estetycznie i wyróżniała przedmiot, na którym zostanie przyklejona. Możesz zamówić druk na błyszczącej folii lub matowym papierze. W naszej drukarni możesz wybrać spośród wielu dostępnych opcji i dopasować je według uznania.

Oznaczaj swoje produkty lub promuj usługi. Płaskie etykiety samoprzylepne możesz przyklejać na wiele sposobów. Umieścisz je na pudełku lub skleisz nimi arkusz papieru. Jest to produkt chętnie zamawiany zarówno przez firmy, różnego typu instytucje, jak i przez klientów indywidualnych. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób go użyjesz.

Etykiety samoprzylepne z alfabetem Braille

Poza tradycyjnymi etykietami drukujemy też naklejki z napisami wykonanymi za pomocą alfabetu Braille. Jeśli chcesz dotrzeć ze swoim przekazem lub oferowanymi produktami do osób niewidomych, zdecyduj się na tę usługę. Zamów etykiety z wypukłymi elementami, a ułatwisz zapoznanie się z treścią osobom, które nie są w stanie przeczytać tradycyjnego alfabetu.