flaga polski flaga wielkiej brytanii flaga niemiec

Drukarnia etykiet fleksograficznych. Wysoka jakość wydruku na Twoich produktach

Zależy Ci na wysokiej jakości wydruku etykiet na Twoich produktach? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Zamów etykiety fleksograficzne. Ta technologia druku daje możliwość zastosowania różnych technik dekoracyjnych. Dzięki temu gotowe etykiety prezentują się oryginalnie i pozwalają wyróżnić produkt. Drukujemy etykiety fleksograficzne na rozmaitych materiałach. Możemy wykonać projekt na foliach metalizowanych, czy też ultra clear. Zastosowanie takich rozwiązań poligraficznych w połączeniu z chwytliwym hasłem oraz ciekawą grafiką pozwoli Ci przyciągnąć nowych klientów zainteresowanych Twoimi wyrobami.

Etykiety peel-off i booklet. Jeszcze więcej możliwości

Czasami potrzebujesz oznaczenia, na którym przekażesz nieco więcej informacji niż tylko podstawowe dane. Rozwiązaniem w takiej sytuacji będą etykiety peel-off często spotykane również pod nazwą peel and read lub otwórz–zamknij. Ten rodzaj druku poligraficznego polega na umieszczeniu informacji zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Takie rozwiązania są powszechnie stosowane w branży chemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, a także spożywczej. Jeśli tradycyjne etykiety samoprzylepne nie są wystarczające w Twojej działalności, zamów partię peel-off.

Proponujemy również etykiety booklet (książeczkowe). Są to etykiety wielowarstwowe, złożone w sposób harmonijkowy. Sprawdzają się na niewielkich produktach, na których trzeba umieścić szereg informacji o ich składzie oraz zastosowaniu. Nie musisz wtedy dołączać ulotek i zastanawiać się jak zmieścić je do niedużego pudełka. Zamów etykiety booklet i umieść na nich wszystko, co potrzebujesz, aby przekazać swoim klientom rzetelne dane.