Nowa linia etykiet LABELS48h

Etykiety LABELS48h — unikalne rozwiązania wzornicze i szybka realizacja

Nowa linia LABELS48h składa się z 10 innowacyjnych wzorniczo etykiet booklet. Etykiety wyróżniają się oryginalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, wykończeniowymi oraz funkcjonalnymi, które zostały uzyskane dzięki analizie potrzeb naszych klientów, starannie przeprowadzonemu procesowi projektowemu oraz nowym technologiom produkcji.

Linia LABELS48h oferuje m.in. specjalnie zaprojektowane sposoby otwierania etykiet, nowe kształty języków, lepszą dostępność dla osób niedowidzących, niewidomych czy o ograniczonej sprawności, możliwość aplikacji na opakowania w kształcie walca, farby fluorescencyjne, zabezpieczenia oraz możliwość zamieszczania stałych i zmiennych kodów oraz numeracji. W ofercie znajdują się również łatwo recyklingowalne etykiety przyjazne środowisku. Szeroki wybór etykiet pozwoli Państwu wybrac wzór najbardziej wpisujący się w potrzeby Państwa projektu.

labels48h
motyw

Cechy nowej linii etykiet LABELS48h

Gotowe w 48 godzin!

Nowa linia etykiet booklet LABELS48h cechuje się skróconym do 48 godzin czasem produkcji, dzięki:

  • nowej technologii druku,
  • szybkiej produkcji offsetowych form drukarskich w zakładzie Multicolor,
  • technologii zautomatyzowanego sztancowania,
  • zautomatyzowanej kontroli jakości etykiet booklet.

Krótkie serie w atrakcyjnych cenach

Nowa linia etykiet booklet LABELS48h to możliwość produkcji krótkich serii do 5000 sztuk - przy utrzymaniu atrakcyjnych cen charakterystycznych dla dużych serii. Dzięki nowym technologii produkcji zoptymalizowaliśmy koszt jednostkowy produkcji.


Wysoka jakość druku

Wszystkie części etykiety, zarówno baza jak i insert są drukowane w tej samej technologii - offsetowo, dzięki czemu rozdzielczość druku jest bardzo wysoka i jednorodna dla całego produktu, co gwarantuje doskonałą czytelność informacji zawartej na etykietach.


Ekspresowa personalizacja i projekt

Każdy z 10-ciu nowych wzorów etykiet udostępniony jest w postaci edytowalnych plików graficznych, dostępnych darmowo do pobrania ze strony internetowej sklep.multicolordrukarnia.pl i labels48h.com. Każdy z wzorów nowych etykiet może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta przez dział graficzny Multicolor do szczegółowej specyfikacji zamówienia.


Zmienne znakowanie i dodatkowe zabezpieczenia

W nowej linii wzorniczej etykiet LABELS48H wprowadziliśmy wzory oferujące możliwość zmiennego znakowania z wykorzystaniem przemysłowych technologii znakowania. Dodatkowo oferujemy również inne rozwiązania chroniące przed nieupoważnionym otwarciem etykiety czy podróbkami.


Ekologia

Wszystkie etykiety z linii LABELS48H cechują się większą przyjaznością dla środowiska dzięki zastąpieniu w procesie technologicznym fleksodruku - drukiem offsetowym. Ponadto wybrane wzory etykiet cechują się ułatwionym recyklingiem dzięki wykonaniu w całości z jednego materiału.


Gwarancja jakości Multicolor

Zautomatyzowana kontrola jakości nowej linii produktów LABELS48H umożliwia szybkie, a jednocześnie niezawodne wykrywanie wad produktu, co jest niezwykle istotne dla skrócenia czasu produkcji jak i zagwarantowania najwyższej jakości naszych etykiet.

Pełen asortyment etykiet znajdziesz w naszym sklepie

01_Easy Grip - etykieta dostępna z powiększonym, łatwym do uchwycenia językiem. Duży język ułatwia ergonomiczne odklejanie i przyklejanie osobom o ograniczonej sprawności rąk lub pracującym w rękawicach.

02_Vision Plus - etykieta dostępna o zwiększonej czytelności dzięki zastosowaniu kontrastowej żółto-czarnej kolorystyki oraz wypukłych oznakowaniach i napisach w alfabecie Braille’a.

03_Perforated - etykieta z perforacją umożliwiająca jej oderwanie i zachowanie. Po wyrwaniu insertu na opakowaniu pozostaje trwale przyklejona baza etykiety.

04_ Serial Sticker - etykieta bookletowa posiadająca dodatkową nalepkę z numerem i kodem. Dodatkowa nalepka to dwuwarstwowy “peel off” - po zerwaniu wierzchniej warstwy nalepki na etykiecie pozostaje na trwale przyklejona warstwa bazowa nalepki

05_Fluo - etykieta o podwyższonej widoczności, dzięki zastosowaniu farb fluorescencyjnych, odblaskowych lub luminescencyjnych. Przydatna gdy trzeba zachować podwyższoną ostrożność.

06_ Booklet 360 - etykieta dostosowana do aplikacji na opakowania w kształcie walca - “booklet otwarty”.

07_Eco Pap - etykieta ekologiczna wykonana w całości z papieru. Nadaje się w całości do łatwego recyklingu.

08_Eco PP/PE - etykieta ekologiczna wykonana w całości z PP lub PE. Nadaje się w całości do łatwego recyklingu.

09_Code - etykieta ze stałym lub zmiennym kodem QR lub innym kodem producenta

10_Safe Code - etykieta z zabezpieczeniami w postaci zmiennego kodu ukrytego pod zdrapką oraz odrywanego paska, który w momencie pierwszego otwarcia etykiety ulega częściowemu zniszczeniu


Do pobrania

Katalog LABELS48h-PL Katalog LABELS48h-EN